Zadávání účetních dokladů – brigáda na úplnou práci z domova

Nabídka práce.

Hledáš brigádu, kterou můžeš dělat libovolný počet hodin denně odkudkoliv? Tak právě pro tebe mají skvělou příležitost ve firmě UOL a.s. Jedná se o největší účetní firmu, která zaměstnává desítky účetních. Aktuálně potřebují někoho, kdo se orientuje ve fakturách. Pozice je ideální např. pro účetní na rodičovské dovolené nebo jako přivýdělek při HPP. Pracovat přitom budeš z domova nebo odkudkoliv jen budeš chtít.

Náplň práce:

  • zadávání faktur do systému.

Požadují:

  • znalost nebo zkušenosti s účetnictvím,
  • zájem o dlouhodobou spolupráci,
  • spolehlivost,
  • zadat minimálně 500 dokladů za měsíc.

Nabízejí:

  • možnost pracovat odkudkoliv,
  • možnost kariérního růstu,
  • možnost získat praxi v oblasti účetnictví,
  • odměnu za jeden doklad 3.85 Kč.

Více informací a kontakt na firmu najdete na stránce:

Nabídka je platná do 28.08.2024 nebo do smazání původního inzerátu.

Nic pro vás? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pracovní pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.