Web administrátor/ka – nabídka práce

Nabídka práce.

Společnost Inveo.cz s.r.o. hledá do svých řad samostatného kolegu/kolegyni na pozici Web administrátora/rky, který bude schopný nacházet vlastní řešení a dobře zapadne i po lidské stránce. Jedná se o externí spolupráci, takže můžete pracovat z domova nebo vás rádi uvidí v kanceláři v Praze. Vaším denním chlebem bude úprava webu a správa obsahu – úprava obrázků a textů, vytváření nových kategorií a podobně.

Náplň práce:

  • úprava a tvorba obsahu v administračním systému,
  • příprava nových produktů, editace obrázků a bannerů,
  • vytváření produktových kategorií, landing pages,
  • nastavování marketingových kampaní,
  • testování nových funkcí na webu,
  • komunikace s klientem.

  • znalost HTML a CSS – zkušenost s prací v textovém editoru pro úpravu HTML,
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni,
  • základní znalost Adobe Photoshop,
  • uživatelskou znalost s MS Office,
  • cit pro detail.

Výhodou:

  • zkušenost se systémem JIRA,
  • zkušenost s SQL
  • zkušenost se SEO,
  • znalost Javascript.

Kontakt a více informací o nabídce najdete na stránce:

Nabídka je platná do 20.09.2024 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujal vás tento inzerát, ale nejste spokojeni ať už s platem nebo nabízenými benefity? A máte nějakého známého, který hledá novou práci, případně je nespokojen se stávající? Pošlete mu tento inzerát, možná ho zaujme.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.

Sdílejte:

One Response to “Web administrátor/ka – nabídka práce”

  1. Lenka Kollová napsal:

    Dobrý den,

    měla bych zájem o tuto pracovní pozici. Momentálně hledám práci k rodičovské dovolené, dovolila jsem si Vám napsat a zkusit to, ač nesplňuji 1 z bodů z Vašich požadavků a to AJ na úrovni B1. Se svou úrovní AJ se upřímně pohybuji na A0 – A1, chodím na doučování a intezivně na jazyku pracuji.

    Předem děkuji,

    s pozdravem

    Lenka Kollová