Marketingový pomocník pro advokátní kancelář

Nabídka práce.

Hledá se šikovná osoba se znalostí sociálních sítí na výpomoc pro advokátní kancelář. Baví vás komunikace s lidmi a na sociálních sítích se cítíte jako ryba ve vodě? Chcete si najít job s flexibilní pracovní dobou a možností práce z domova? Potom na nic nečekejte a oslovte tuto firmu. Výhodou jsou zkušenosti s psaním textů pro web či sociální sítě a znalost SEO. Nabídka je vhodná také pro maminky na MD, absolventy, OZP nebo OSVČ. Odměna 150 Kč/hod. (po zapracování 180 Kč/hod.).

Náplň práce:

  • správa sociálních sítí, vytváření příspěvků na Facebook a Instagram,
  • vytváření video obsahu,
  • úprava grafiky,
  • komunikace s fanoušky na sociálních sítích,
  • komunikace s PPC specialistou – výpomoc při tvorbě kampaní.

Požadují:

  • vědět, jak to funguje na sociálních sítích,
  • znalost práce na PC.

Výhodou:

  • zkušenosti s psaním textů pro weby a sociální sítě,
  • znalost SEO.

Nabízejí:

  • možnost pracovat z domova,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • prostor pro kreativní nápady,
  • odměnu 150 Kč/hod. (po zapracování 180 Kč/hod.).

Kontakt a více informací najdete na stránce:

Nabídka je platná do 18.09.2024 nebo do smazání původního inzerátu.

Není tato práce pro vás zajímavá? Určitě znáte někoho, kdo je nezaměstnaný, případně přemýšlí nad novým flekem. Doporučte mu tento inzerát. Možná si díky vám najde nové zaměstnání.