Grafik/grafička – nabídka práce

Nabídka práce.

Ideální příležitost pro studenty, kteří si chtějí přivydělat a získat praxi v oboru. Společnost, která provádí profesionální softwarové služby u osobních/nákladních vozidel a stavebních/zemědělských strojů přijme do týmu nového grafika/grafičku s alespoň základní znalostí grafických programů. Náplní práce bude tvorba grafických návrhů a úprava a zpracování grafických podkladů. Odměna 150 – 300 Kč/hod. tato brigáda je vhodná i pro MD, OZP nebo důchodce.

Náplň práce:

  • tvorba grafických návrhů (bannery, letáky, vizuály pro sociální sítě apod.),
  • úprava a zpracování grafických podkladů,
  • spolupráce na marketingových kampaních a dalších kreativních projektech.

Požadují:

  • znalost grafických programů,
  • samostatnost,
  • spolehlivost,
  • dodržování termínů,
  • kreativní myšlení,
  • cit pro detail.

Nabízejí:

  • flexibilní pracovní dobu s možností práce z domova,
  • práci na zajímavých projektech,
  • zajímavé finanční ohodnocení,
  • možnost rozvíjet své grafické dovednosti.

Kontakt a více informací najdete na stránce:

Nabídka je platná do 25.09.2024 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro grafiky, najdete v této kategorii.