Administrativní podpora – nabídka práce

Nabídka práce.

Baví tě komunikace s lidmi? Jsi pečlivý a zodpovědný a máš chuť pomoci firmě s rozvojem? Potom kontaktuj firmu EWR Facility s.r.o., která aktuálně vypisuje výběrové řízení na pozici Administrativní pracovník. Náplní práce bude péče o zákazníky, práce s firemní databází, oslovování potenciálních zákazníků a běžná administrativa. Práce na 2-4 hodiny denně. Za hodinu práce si můžete přijít na 150 až 180 Kč.

Náplň práce:

  • péče o zákazníky (odpovídání na dotazy, vyřizování požadavků),
  • oslovování nových potenciálních zákazníků,
  • práce s interní databází – doplňování informací,
  • další administrativa.

Požadují:

  • pečlivost při práci s daty,
  • výborné komunikační schopnosti,
  • uživatelskou znalost práce na PC.

Výhodou:

  • zkušenost s podobnou prací.

Nabízejí:

  • práci na 2-4 hodiny denně,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • možnost práce z domova (kromě práce s dokumenty v kanceláři),
  • plat 150 – 180 Kč/hod.

Kontakt a více informací najdete na stránce:

Nabídka je platná do 25.10.2024 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujal vás tento inzerát, ale nejste spokojeni ať už s platem nebo nabízenými benefity? A máte nějakého známého, který hledá novou práci, případně je nespokojen s tou současnou? Pošlete mu tento inzerát, možná ho zaujme.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.