Asistent/ka obchodního manažera – nabídka práce

Nabídka práce.

EduCreativ s.r.o. je firma, která se zabývá tvorbou vzdělávacích hraček a her pro školky a školy. Do svého týmu potřebují komunikativní energickou osobnost na pozici Asistent/ka obchodního manažera. Jedná se o úplnou práci z domova, práce na 4 dny/4 hodiny. Spolupráce na DPP s možností navýšení úvazku na HPP. Náplní práce bude sjednávání termínu schůzek pro obchodního manažera, komunikace se zákazníky a různá administrativa. Vhodné pro MD, OZP, absolventy nebo OSVČ.

Náplň práce:

  • sjednávání termínu schůzek pro obchodního manažera v Mateřských školách v počtu 12 schůzek / týden,
  • aktualizace Google kalendáře (3 schůzky na den, 4 dny v týdnu),
  • komunikace se zákazníky prostřednictvím telefonu,
  • práce s přidělenými databázemi a kontakty klientů, zápisy jednání, komunikace s manažerem.

Požadují:

  • výborné komunikační schopnosti,
  • výbornou češtinu,
  • uživatelskou znalost práce na PC.

Výhodou:

  • předchozí zkušenosti v call centru nebo na nějaké obchodní pozici.

Nabízejí:

  • práci z pohodlí domova – 100%,
  • dlouhodobou spolupráci v rostoucí firmě,
  • zaškolení,
  • práci na DPP,
  • možnost navýšení úvazku na HPP,
  • firemní telefon.

Kontakt a více informací najdete na stránce:

Nabídka je platná do 28.08.2024 nebo do smazání původního inzerátu.

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.