Rešeršista / rešeršistka na práci z domova – nabídka práce

Nabídka práce.

Ve firmě AKP NORD ADVISORY s.r.o. akutně potřebují novou posilu na pozici Rešeršista / rešeršistka. Náplní práce bude sběr informací pro projekty firmy v oblasti práva, investičního umění, marketingu a podnikání. Práce je vhodná pro pečlivou a samostatnou osobu s dobrými komunikačními dovednostmi. Od ideálního kandidáta nepotřebují předchozí praxi ani vysokoškolské vzdělání. Potřebují někoho, kdo umí pečlivě a důsledně pracovat s informacemi a srozumitelně prezentovat výsledky.

Náplň práce:

  • sběr informací pro projekty firmy v oblasti práva, investičního umění, marketingu a podnikání.

Požadují:

  • dobré komunikační dovednosti,
  • ochotu učit se nové věci,
  • výborné analytické schopnosti,
  • pečlivost,
  • důslednost,
  • samostatnost,
  • spolehlivost,
  • kritické myšlení.

Nabízejí:

  • možnost práce z domova s ​​flexibilní pracovní dobou,
  • možnost získat cenné zkušenosti v oblasti analýz, rešerší a projektového řízení,
  • kariérní růst,
  • podporu od zkušenějších kolegů,
  • možnost vzdělávat se,
  • školení,
  • odměnu až 2500,- týdně.

Kontakt na firmu a více informací najdete na stránce:

Nabídka je platná do 04.08.2024 nebo do smazání původního inzerátu.

Není tato práce pro vás zajímavá? Určitě znáte někoho, kdo je nezaměstnaný, případně přemýšlí nad novým flekem. Doporučte mu tento inzerát. Možná si díky vám najde nové zaměstnání.

Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět z pohodlí domova.

Další zajímavé nabídky v oblasti administrativy naleznete v této kategorii.