Senior UX Writer – nabídka práce

Nabídka práce.

Máte zkušenosti s psaním textů a ovládáte češtinu na jedničku? Říkají vám něco nástroje pro UX Figma a Miro? Chtěli byste pracovat na unikátním projektu, být u zrodu něčeho nového a inovativního? V tom případě by vás mohla oslovit nabídka od společnosti TTC. Ta právě hledá do týmu kreativního a zkušeného UX writera, který pomůže firmě vybudovat silnou a autentickou značku jejich nové mobilní aplikace. Firma nabízí možnost pracovat kdykoliv a kdekoliv.

Náplň práce:

  • vytvoření komplexní komunikační strategie,
  • příprava textových obsahů: Popsaní uživatelských cest, popisků, chybových hlášek apod.,
  • spolupráce s designéry a vývojáři,
  • propojení platforem.

Požadují:

  • znalost nástrojů pro UX: pracují ve Figma, Miro,
  • zkušenost s psaním srozumitelných a poutavých textů,
  • výbornou gramatiku a stylistiku,
  • kreativitu,
  • schopnost přicházet s novými nápady,
  • umět řešit problémy.

  • možnost účastnit se unikátního projektu a být u zrodu něčeho nového a inovativního,
  • práci s moderními technologiemi,
  • práci na dálku – úplná práce z domova,
  • práci na živnost,
  • možnost pracovat kdykoliv, důležité je plnění deadlinů,
  • odměnu za úkol.

Kontakt a více informací naleznete na stránce:

Nabídka je platná do 05.10.2024 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujal vás tento inzerát, ale nejste spokojeni ať už s platem nebo nabízenými benefity? A máte nějakého známého, který hledá novou práci, případně je nespokojen se stávající? Pošlete mu tento inzerát, možná ho zaujme.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.