Tiktoker pro e-shop se šperky – nabídka práce

Nabídka práce.

Vanilla’s Jewellery je e-shop, který se zabývá prodejem šperků. Firma roste, a proto potřebuje do svého týmu novou posilu. Hledají kreativního člověka, který by jim pomohl tvořit obsah na TikTok. Zkušenosti nejsou potřeba, důležité je nadšení, kultivovaný projev, nebát se vystupovat před kamerou a mít spoustu dobrých nápadů. Pokud hledáš vysoce flexibilní práci s možností realizovat své nápady, tak si na tom správném místě. Možnosť 100% práce z domova.

Náplň práce:

  • tvorba videí na TikTok sociální síť.

Požadují:

  • kultivovaný projev – umíš hezky mluvit a máš charizma,
  • čas natočit alespoň 5 videí měsíčně,
  • kreativitu,
  • podívat se na Instagram firmy @vanillasjewellery a napsat jim nápady na 5 videí. Následně jim poslat krátké video, ve kterém se jim představíš. Cílem videa je zjistit, jak umíš vystupovat před kamerou.

Nabízejí:

  • možnost pracovat z domova,
  • vysoce flexibilní práci – pracuješ kdy chceš,
  • odměnu – na začátku spolupráce barterovou odměnu, v případě spokojenosti možnost přejít na placenou spolupráci.

Kontakt a více informací najdete na stránce:

Nabídka je platná do 25.10.2024 nebo do smazání původního inzerátu.

Není tato práce pro vás zajímavá? Určitě znáte někoho, kdo je nezaměstnaný, případně přemýšlí nad novým flekem. Doporučte mu tento inzerát. Možná si díky vám najde nové zaměstnání.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.